Avardumise Keskus
eurotas-logo


MARGUS RUMP

Loovteadvuse avardamise töötuba.

Avasta oma varjatud energia läbi spontaanse ja vabastava kunstiteraapia kunstnik- juhendaja Margus Rumpiga  www.atma.ee

Avastame ennast läbi loova tegevuse jõudmaks allikani, millest
ammutada piiramatut jõudu ja energiat uue maailma loomiseks meis ja
meie ümber.

Avastame energiamaailma meis ja meie ümber.  Loome tasakaalu ja ühtsust
kõige olevaga.

 

Sisemise mandala  joonistamine

Loomine toimub üheskoos ja samas individuaalselt. Töid ei arvustata ega toimu hindamist. Eelnev joonistamisoskus pole vajalik. Kunstitarbed on kohapeal olemas.

 

Margus Rump on sündinud Tartus 8 oktoobril 1968. Olen vabakutseline maalikunstnik aastast 1997 peale kunstiõpinguid Tartus, alustasin omalaadse stiili loomisega ja viljelen - täiendan seda tänase päevani .

 

Kunstniku ja vaimse otsiana olen täiendanud end reisidel India vaimu ja kunstitemplitesse  aastatel 1998-2009. Maalimises kasutan õli, akrüül ja pastelltehnikat.. Viljeletud on ka klaasimaali. Tegeletud on raamatu ja ruumikujundusega.  Personaal- ja grupinäitusi on teostanud aastatel 1995-2013

Korraldan maali, enesearengu ja loovteraapia kursusi ja Eestis, aastast 2005 ja Venemaal aastast 2013

Hingemandala seansid kohapeal mandalatelgis

Kui Sa oled otsustanud, et soovid isiklikku hingemandalat, siis võta julgelt minuga ühendust ning saad tellida endale isikliku hingemandala . Hingemandalaid on soovijaile loodud juba 12 aasta jooksul, need ei sarnane väliselt traditsioonilistele mandalatele, mis on valmistatud läbi aegade Indias ja Tiibetis. See on valminud puhta sisevaatluse ehk meditatsiooni tulemusena ja on täiesti omanäoline ilmutus. Kõik pildid on erinevad, kuigi neid ühendab tsentraalne valgusenergia mis loob mitmeküllaseid värvikombinatsioone ja sümboleid, mis on ennast ilmutanud just sellele indiviidile.

 

 Mandala tegemine nõuab ettevalmistust ning välimist ja sisemist eelpuhastust valmistajalt. Mandala tegemiseks peab olema sobiv aeg ja koht. Inimene, kes soovib oma pildiga kohtuda, on juba sisemiselt valmis seda saama. Kui vaevab kahtlus, kas tellida või mitte, siis las parem see soov juurdub ja muutub kindlamaks ja tugevamaks. Valmis mandala võib kaasa tuua transformatsiooni ehk sisemise ja välimise ümberkujunemise teie ellu. Eelkõige on mandala mõeldud vaimse teadvuse avardamiseks. Võime hakata mõistma ja tundma asju, mida pole varem märganud ja tundnud. Tajud ja tunded selginevad, kadunud harmoonia ja tasakaal taastub ja toob rahu taas teie ellu ja olemisse. Mandala välja puhastav toime hoiab ja kaitseb ka seda keskkonda, kuhu ta on toodud ja üles pandud.

Hingemandalad valmivad 30-60 minuti jooksul tellija juuresolekul pastelltehnikas, need energiad on õhkõrnad ja kirkad oma olemuselt pastellpaberi formaadile. Kui soovial pole võimalik kohtuda, kasutan ka fotosid inimestest, seanss võtab küll rohkem aega....vaim on piiritu oma olemuselt ja mandala valmib samas heas energias, nagu oleks seesama inimene kohal. Oluline on ka teda vahendava inimese toetus!

Valmivad kahele pastellpaberi formaadile 32x47 (25 €) ja 50x65 (35 €)   


Avardaja OÜ  e - kiri: terviklik1 ät terviklik.ee
Tõnu Talimaa   tel: +372 55 646 987
EST  RUS
--------
Shamaanipäevade eesmärgid
--------
Esinejad - juhendajad
Shamaanipäevade kava
--------
Toimumiskoht ja - aeg
Piletid ja majutus
Registreerimine
Kontakt
Asukoht kaardil
Fotogaleriid
--------


6227 - 29 JUULIL
Shamaanifestival
"SHAMAANIPÄEVAD 2018"
Iseenda ja maailma avastamise
festival.  

VIDEOD JA AUDIOD

Video ja Audiomaterjalid
Arhailiste Traditsioonide keskusest ja
Tõnu Talimaa tegemistest.


   

2014  aasta augustis SHAMAANIPÄEVADEL tehtud film
shamaaniolemisest ja praktikatest
SHAMAANITRUMMI  MEISTERDAMISE 
LAAGER
14 - 15. JUULI
14 - 16 september 2018

TRUMMIKODA 

SHAMAANIRESTORAN

WWW.TERVIKLIK.EE