Avardumise Keskus
eurotas-logo

Claudio Pincheira
 

Claudio on Tšiilist pärit mapuche esivanematega rändur, laulik, trummikandja, teadvuslikkuse ärataja, kuduja, permakultuuri ja bioehituse viljeleja ja palju muud põnevat.

Claudio enda sõnul olid tema esimesteks vaimseteks õpetajateks mäed. Juba lapsena kõndis ta Andide mäestikus vaikuses, meditatsioonis, leides märke erinevate rahvaste kultuuripärandist ja kogedes ühendust millegi iidse ja vägevaga, millest tänapäeva ühiskond võõrdunud on.

Ta nägi, kuidas Tšiili ühiskond on kaotanud ühenduse oma kultuuriidentiteediga, oma juurtega, oma põlishõimudega (mapuche, aymara, inka ja teised rahvad) ja Maaemaga.

Aastal 2007 alustas ta oma (palve)rännakut ümber maailma, mis viis ta õppima paljude kultuuride ja rahvaste juurde. Kui tee oli ta viinud igasse ilmakaarde, kaugetesse paikadesse üle kogu maailma ja erinevate Ameerika hõimude keskele, tundis ta ära oma missiooni Kultuuride Ühendajana. Tema ülesandeks on õppida ja vaimselt areneda koos erinevate hõimude vanematega ning viia temale usaldatud Sõna ehk teadmised edasi nendele, kes seda vajavad, ning eesmärgiks tugevdada seeläbi nii oma kodupaiga ja selle rahvaste kui teiste territooriumite juuri, kultuuri ja pärandit ning teadvuslikku, harmoonilist suhet looduse ja kõikide olenditega.


Avardaja OÜ  e - kiri: terviklik1 ät terviklik.ee
Tõnu Talimaa   tel: +372 55 646 987
EST  RUS
--------
Shamaanipäevade eesmärgid
--------
Esinejad - juhendajad
Shamaanipäevade kava
--------
Toimumiskoht ja - aeg
Piletid ja majutus
Registreerimine
Kontakt
Asukoht kaardil
Fotogaleriid
--------


6927 - 29 JUULIL
Shamaanifestival
"SHAMAANIPÄEVAD 2018"
Iseenda ja maailma avastamise
festival.  

VIDEOD JA AUDIOD

Video ja Audiomaterjalid
Arhailiste Traditsioonide keskusest ja
Tõnu Talimaa tegemistest.


   

2014  aasta augustis SHAMAANIPÄEVADEL tehtud film
shamaaniolemisest ja praktikatest
SHAMAANITRUMMI  MEISTERDAMISE 
LAAGER
14 - 15. JUULI
14 - 16 september 2018

TRUMMIKODA 

SHAMAANIRESTORAN

WWW.TERVIKLIK.EE