Avardumise Keskus
eurotas-logo


Pete Bengry on šamanismipraktik, muusik, heliterapeut, helilooja ja autor. Ta on pühendanud kogu oma elu trummi kasutamisele nii muusikainstrumendi kui tervendustööriistana.

Pete on rahvusvaheline õpetaja ja esineja, jagades oma kingitusi, mis on paljude aastatega kogunenud, kuid jäädes trummihääle juurde.
  Aastal 2002 kinkis Vaim talle tervendustööks sõnad „Ilu sees olemine“ (ingl. k. Being in Beauty) tähendusega „Kui vaatame läbi ilu silmade, me näeme ilu, luues ilu oma ellu“ (ingl.k. „when we look through the eyes of beauty, we see beauty, creating beauty in our lives“). Just nende sõnade kasutus ja tähendus on see, mis mõjutab tema tervendustööd ja õpetusi.

Pete õpetab šamanismi töötubasid, kuid tema põhioskuseks on helitervenduses nähtavate ja nähtamatute energiatega töötamine, nende märkamine.

Pete'i toetavad Meinl Percussion, Sonic Energy, Roland, Paiste, Protection Racket ja Shure mikrofonid. Kui ta just ei reisi ega õpeta, komponeerib Pete muusikat ning kirjutab lühilugusid ja luulet.

Koduleht: www.beinginbeauty.com

E - mail: beinginbeauty@gmail.com


Pete Bengry trummitöö töötoad festivalil.

Heli on universaalne keel mis ei vaja tõlkimist. Vaimuilma heli on puhas, hinnaline ja igaühe jaoks unikaalselt tervendav.

Pete töötoad on sügavad teekonnad, mis keskenduvad helide sünnitamisele vaikuse pühast pinnasest. Kui me lubame vaikuseteadlikkusel siseneda kõigisse meie igapäevase elu aspektidesse, saab meid ümbritsevas elus ja meis enestes ilmneda sügav tervenemine.
Pühad sammud vaikusest helisse on püha akt mis tugevdab meis tarkust tervitada seda kes me oleme, miks me oleme ja millal me oleme. Lapsest täiskasvanuks, seemnest puuks, sündimisest ellu… see on sügav vaikuseteadlikkus, mis juhatab meid pühade ja tervendavate helide esiletoomise poole.

Laupäev, 23. juuli Pete Bengry „ Trummiga Hingesilla loomise alustalad“

Hingesilla loomine ja tundmaõppimine läbi trummimise, hingamise ja teadveloleku väe. Avanemine oma „Elu Loo“ tervenemisele ja alistumine hinge tõelisele pühale laulule.

10:00 – 11:45

12:00 – 15:00 

 

Pühapäev, 24. juuli Pete Bengry " Trummi abil Vaimumaailma sillaks saamine"

10:00 – 11:45
Vaimudega püha ühenduse tundmaõppimine. Teadvelolek ja silla loomine vaimumaailmaga, oma ühenduse usaldamine ja juhatuse, toetuse vastuvõtmine. Oma teadliku, hooliva ja hingestatud elu kaasloomine vaimabilistega.

12:30 - 15:00 Šamanistlik helitervendusrännak

  Omandades trummimisoskuse, me omandame ka shamaaniteadvuse ja sügav kooskõla võib ilmneda. Kui see kooskõla areneb, on shamaanilend ekstaasi poole võimalik. See on praktika, mis juhib sind uskumatult suure potentsiaaliga tervenduse suunas, kus imed on võimalikud.

“Šamaanitrumm” annab teadmisi igaühele kes soovib uurida ja süvendada ühendust trummiga ning ennast tervendustöös või personaalsetes praktikates enesekindlamalt ning tehniliselt oskuslikumalt tunda.

Need päevad aitavad sul oma trummi vaimuga sügavalt ühenduda, kuulata ja lubada vaimul rääkida ning liikuda läbi sinu, lubada trummil olla sinu juhatajaks, tervendajaks ja õpetajaks.

 

  • Töötubades osalemiseks on vajalik isikliku shamaanitrummi olemasolu!


Avardaja OÜ  e - kiri: terviklik1 ät terviklik.ee
Tõnu Talimaa   tel: +372 55 646 987
EST  RUS
Arhailiste traditsioonide keskus
Shamaanipäevade kava
Šamaanifestivali toidumenüü
Meeskond
Esinejad - juhendajad
Piletid ja majutus
Registreerimine
Kontakt
Asukoht


9

21 - 23 JUULIL
Shamaanifestival
"SHAMAANIPÄEVAD 2023"
Iseenda ja maailma avastamise
festival.  

VIDEOD JA AUDIOD

 

2014  aasta augustis SHAMAANIPÄEVADEL tehtud film
shamaaniolemisest ja praktikatest

Arhailiste traditsioonide keskusest 2011 aastal Tallinna Tv poolt tehtud materjal

Intervjuu Festivali ja šamanismi teemadel Monika Kuzmina ga "Heade uudiste portaalist" 30.06.2020


TRUMMIKODA 

SHAMAANIRESTORAN

WWW.TERVIKLIK.EE